Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 20/08/2021 - 22/08/2021
09:00 - 17:00

Miejsce
Habitat


Szkolenie Dotyk i Więź jest skierowane do położnych, doradców chustowych, instruktorów masażu, psychologów, logopedów, pedagogów, lekarzy, fizjoterapeutów oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem niemowlęcia i wspieraniem rodzica na ścieżce wspólnego życia z małym człowiekiem. Podstawowa ścieżka szkolenia jest dwuetapowa i kończy się uzyskaniem dyplomu.

Planowany przebieg szkolenia Dotyk i Więź – kurs instruktorski masażu Shantala Plus
  • Trzydniowe- podstawowe szkolenie, po którym wydawane jest zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, które jest ważne do 3 miesięcy – do czasu przedstawienia sprawozdania na 2 części szkolenia Dotyk i Więź
  • Jednodniowe szkolenie  – Refresh Shantala Plus odbywający się do 3 miesięcy po podstawowym szkoleniu, na którym: – prezentowane będą sprawozdania zaliczające pierwszy etap szkolenia Dotyk i Więź; – odbędzie się odświeżenie i uzupełnienie wiedzy oraz umiejętności praktycznych z masażu i pielęgnacji małego dziecka; – nastąpi wydanie certyfikatów nadających tytuł Certyfikowanego Instruktora masażu Shantala Plus

Zapraszamy na szkolenie Dotyk i Więź – kurs instruktorski masażu Shantala Plus

🔵 Liczba uczestników: 10 osób

🔵 Data i miejsce szkolenia: 20-22.08.2021r. w Poznaniu i 27.11.2021 Refresh Shantala Plus z zaliczeniem sprawozdań i wręczeniem certyfikatów

🔵 Czas trwania w poszczególne dni:
piątek i sobota – w godz.9-17
niedziela – w godz.9-14

🔵 Po szkoleniu obowiązuje praktyka własna (szczegóły zostaną omówione na szkoleniu) i sporządzenie pisemnych sprawozdań, które będą przedstawione na spotkaniu zaliczającym Refresh Shantala Plus  – będzie się on odbywał zawsze po około 3 miesiącach po każdym szkoleniu podstawowym, jako druga część szkolenia Dotyk i Więź. Dla tego kursu Refresh wypada 27.11.2021 (godz.9-17)

Zagadnienia poruszane na kursie:
🔹Zmysły bazowe u dziecka – rozwój i znaczenie w rozwoju.
🔸Regulacja przez relację i samoregulacja. Więź z dzieckiem.
🔹Płacz dziecka rola i przyzwolenie na płacz.
🔸Praktykowanie wdzięczności.
🔹Masaż Shantala – niemowlęcy.
🔸Masaż dorosłego.
🔹Korzyści z masażu.
🔸Pielęgnacja dziecka w pierwszych 4 mscach życia.
🔹Wspólna kąpiel, współspanie, wielopieluchowanie, wychowanie bezpieluchowe, noszenie w chustach – wybrane praktyki rodzica, który jest blisko dziecka.
🔸Podstawowe zasady prowadzenia zajęć z rodzicami i organizacja kursów z masażu Shantala dla rodziców.

🔵 Koszt kursu:
cena całego szkolenia Dotyk i Więź to 1750 zł.
Możliwe rozłożenie na 2-3 raty płatne przez kursem – pierwsza rata, jako wpisowe – 650zł. Prosimy o kontakt osobisty w celu ustalenia rat indywidualnie.

W celu rezerwacji miejsca w grupie szkoleniowej, wymagana jest rejestracja poprzez wypełnienie formularza i wpłata w terminie 3 dni od rejestracji zaliczki w wysokości 650 zł lub pełnej kwoty (1750zł). Ostatnia wpłata nie później niż na 2 tyg. przed kursem, tj. 6.08.2021.
Nazwa i nr konta do wpłat:
Łagodnie Katarzyna Franke
ING: 97 1050 1621 1000 0097 3191 2706
tytułem: Dotyk i Więź 20-22.08.2021, Imię i Nazwisko

e-mail do organizatora:
dotykiwiez@gmail.com

Rejestracja

Rejestracja zakończona